Avşar'dan ağır hakaretler

23 Mayıs, 2011, Pazartesi 23:50

Hülya Avşar, 'Kral TV Müzik Ödülleri'nde kazandığı ödülleri kendi almayıp müzisyen dostlarına aldıran Tarkan'a fena patladı. 'Eşek herif', 'dangalak', '1 metrelik adam' hakaretleri havada uçuştu.

Kral Tv Müzik Ödülleri gecesinde Tarkan'a ödül vermek için sahneye çıkan ancak Megastar'ı karşısında göremeyince şoke olan Hülya Avşar'ın öfkesi dinmek bilmiyor. Ödüllerini gecenin sonunda toptan alan Tarkan için 'saygısız' diyen Avşar tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

Tarkan'ın böyle bir şeye hakkı yok! Çünkü böyle bir şeyi hak etmedi! Bana ne Tarkan'dan ayrıca. Gelecek ve alacak ödülünü! Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip ödülünü alacak!

Başarısı beni ilgilendirmiyor! Bana ne onun başarısından! Kime ne daha doğrusu! Ata'ya ne! (Tarkan'a ödül vermek için sahneye çıkan ancak veremeyen Ata Demirer'i kastediyor)

Hani sus, konuşma Hülya, demek içimden gelmiyor! Konuşacağım! Birileri birilerine haddini bildirmek zorunda! Adam olacaksın önce, terbiyeli olacaksın! Ha bir okul yaptırır, vergide ciddi bir rekor kırar, o zaman sırf bu yüzden saygıyla karşılarım. Ama ben şimdi Tarkan'ı saygıyla niye karşılayayım? Dansöz gibi göbek attığı için mi? Hiç de saygıyla karşılamıyorum! Asena'ya daha çok saygı duyuyorum.

O bu kadar da niye abartılıyor, onu da anlamış değilim! Bu yaptığı terbiyesizliği, diğer sanatçı arkadaşlarım gibi kabul etmiyorum! Tarkan'ın özrünü de kabul etmiyorum! Gerçekten sinirliyim! Boğabilirim! Boğabilirim yani!

Bir metre boyunda, sadece göbek atıyor diye bu kadar havaya girmesine ne gerek var yani! Aaa! dangalak! Megastarlığı hak ediyor mu? Bizim yüzümüzden megastar! Kim megastar ya! Megastar Ajda Pekkan! Megastar Sezen Aksu! Kim megastar?

Fransa'da tanındı, bir de göbek attı, diye mi ülkemizi temsil ettiği, düşünülüyor... Nereye temsil ediyor ülkemizi ya! Nerede ediyor? Kendisi tanınıyor da ülkemizi temsil eden kim? Önce ülkesine faydası olsun!

Biz zaten Türk milleti olarak alışığız böyle şeylere! Gereksiz insanları havaya sokmaya 
BU HABERLE İLİŞKİLİ... »
Tarkan adam olmayı unutmuş
Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü Tarkan'a...
Sinan Akçıl'ın gafı şaşırttı
Türkiye'nin en iyi mekan, aşçı, işletmelerin ödüllendirildiği ödül tör...
Ajda için ağır sözler
Antalya'da bir gece kulübünde sahneye çıkan Demet Akalın, Ajda Pekkan'...
Zincirleme taciz
Eva Mendes, Rosario Dawson ve aktör Paul Rudd, 'Spirit' törenin damgas...
14 Şubat hasılatı
Sevgililer Günü'nde sahneye çıkan ünlüler bakın ne kadar aldı.. Sevgi...
Funda'nın frikik korkusu
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bahar şenliğinde sahneye çıkan Funda...
Alex'e rağmen sahnede
Marjinal kulüp X-Large'da sahneye çıkan Tanyeli'ye, eşi Alex tarafında...
Popçular gibi giyinmem
Rumeli Hisarı'nda sahneye çıkan Ferhat Göçer, konser öncesi pop müzik ...
Anıtkabir'i dezenfekte etmek l
Antalya'nın Kemer İlçesi'nde 14- 20 Haziran tarihleri arasında düzenle...
Zorla sahneden indirildi
Özcan Deniz kendi şarkılarını söyleyince mekânın sahibi İzzet Çapa'yı ...


Son Haberler    Hızlı, Anlaşılır Magazin Haberleri Sitesi