İşte Acun´un sevgilisi

28 Kasım, 2010, Pazar 13:49

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'nın 'Eşim beni 20 yaşında bir üniversiteliyle aldatıyor' diyerek Beykoz Adliyesi'nde boşanma davası açması gündeme bomba gibi düştü.

Her zaman örnek aile yaşamıyla takdir toplayan Ilıcalı'nın eşinin dava dilekçesindeki suçlamalar oldukça şaşırtıcı... Acun Ilıcalı'nın iki kızının annesi Zeynep Ilıcalı avukatı Altın Mimir aracılığıyla mahkemeye sunduğu dilekçede son iki yıldır eşinin 'Şöhretin ve zenginliğin bedeli bu' diyerek evlilik birliğinin dışına çıktığını belirtti.


Eşinin 2009 yılında yaz aylarında bir üniversite söyleşisinde tanıştığı ve flört etmeye başladığı 20 yaşındaki kızla zaman geçtikçe flört bağlarını güçlendirdiğini iddia eden Ilıcalı'nın avukatının dilekçesinde şu satırlara yer verildi:

'Acun Ilıcalı Eşi Zeynep'le yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış. Kadına son model bir cip almıştır. Müvekkilimiz ve çocuklarını ise hayatının dışına çıkarmıştır.


Davalının yaşamış olduğu ilişki müvekkilimize ve tarafların müşterek çocuklarına rağmen bugüne kadar devam etmiştir. Öyle ki davalı bu kadın için çok lüks bir rezidance da garsoniyer tutarak karı-koca ilişkisi yaşamaktadır. Bunun yanı sıra davalının ilişki yaşadığı bayan hakkında manevi tazminat açma hakkımızı saklı tutarız' ifadesine yer verildi.


Eşinin yaklaşık 50 milyon dolar olarak beyan ettiği mal varlığına tedbir kararı koyduran Ilıcalı, yasa gereği eşinin üzerine kayıtlı mallarının yüzde 50'sini istedi. Zeynep Ilıcalı ayrıca 10 milyon lira maddi ve manevi tazminat ile aylık 15 bin lira nafaka talep etti.

'Var Mısın Yok Musun'da yarıştı

Zeynep Ilıcalı'nın eşinin cip alıp garsoniyer tuttuğunu söylediği 20 yaşındaki üniversiteli genç kızın Şeyma Subaşı olduğu iddia edildi.

İddiaya göre Subaşı ile flört eden Ilıcalı, genç kıza Maya Rezidans'ta ev tuttu. Ilıcalı'nın eşiyle yaşadığı Beykoz Konakları'ndaki eve de bir süredir gitmediği belirtildi.

Şeyma Subaşı iki hafta önce Milliyet Cumartesi'ne verdiği röportajda 'Ablam Acun Bey'in şirketinde çalışıyor. Yok Böyle Dans'ın kostümlerini tasarlayacak birilerini aradığını öğrenince Acun beye benden bahsetmiş' açıklamasını yapmıştı. Subaşı Ekim 2009'da 'Var Mısın Yok Musun'a da yarışmacı olarak katıldı ve 69 bin TL kazandı.

Acun iddiaları kabul etmedi

Eşinin 50 milyon liralık servetinin yarısını istediği Ilıcalı, son yıllarda Betina Machler, Sibel Can gibi ünlü isimlerin avukatlığını yapan ve yüksek tazminatlı davalardaki başarılı savunmasıyla bilinen Kezban Hatemi ile anlaştı. Eşinin iddialarını kabul etmeyen Ilıcalı, iki kızının ruh sağlığını düşünerek konu hakkında yorum yapmayacağını açıkladı. Avukatı Kezban Hatemi ise 'Müvekkil hakkında yayınlanan hukuka aykırı söz konusu haberlerin gizli talepli açılan dava da dikkate alındığında ailenin mahremiyeti ve çocuklarının geleceğinin dikkate alınması gerekmektedir. Müvekkilim ileri sürülen gerçek dışı ve hukuka aykırı iddiaların yasal zemin üzerinde karşılığını bulacağına inanmaktadır' açıklamasını yaptı.

Şeyma Subaşı 20 yaşında
 
BU HABERLE İLİŞKİLİ... »
İşte Acun´un yasak aşkı
Acun Ilıcalı ve şeyma Subaşı'nın birbirinden samimi fotoğrafları ortay...
Acun'un eşi veryansın etti
Zeynep Ilıcalı'nın; eşi Acun Ilıcalı ile olan ilişkisini herkesin tara...
Acun'un sevgilisi hamile
Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, dördüncü kez baba olmaya hazırl...
Sevgilisinden çocuğu oldu
Evli televizyoncu Acun Ilıcalı'nın hamile sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan,...
Büyük bir zevkle kovdurttum
Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, geçen hafta Kanyon...
Şeyma pes etmiyor
Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, ünlü yapımcının boşanma davas...
C.tesi sevgiliye pazar eş'e ay
Acun Ilıcalı, cumartesi günü İstanbul'da sevgilisi Şeyma Subaşı'nın...
Acun eve dönmek istiyor ama..!
Acun Ilıcalı, yedi yıllık eşi Zeynep Hanım'la boşanmak istemiyor. Çift...
Yanlış yapıyorsun Şeyma
Hülya Avşar, Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Şeyma Suba...
Magazin çevresi bu haberle çal
Acun Ilıcalı'nın, Adriana Lima'yla aşk yaşadığı iddiası magazin dünyas...


Son Haberler    Hızlı, Anlaşılır Magazin Haberleri Sitesi