Sen soytarısın oğlum!

13 Aralık, 2011, Salı 16:00

Seda Sayan, Erol Köse ile yaşadığı gerilimli anlar ardından kendi programında konuştu.

Günay Resteuran'ta düzenlenen ''Cenk Koray Ekran Ödülleri' gecesinde Erol Köse ile gergin anlar yaşan ünlü sanatçı Seda Sayan, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyazın Sultan'ı isimli programında Erol Köse'ye sert tepkiler verdi.

Hangi hükümet senin arkanda?

Bir tane soytarı çıkmış herkese sallıyor diyerek Erol Köse'yi işaret eden Seda Sayan, Erol Köse'nin 'Arkamdaki hükümet' sözlerini hatırlattı ve 'Hangi hükmet?' diye sordu.

Erol Köse'nin arkasındaki hükümeti reddettiğini de belirten Sayan, 'Benim inandığım hükümet senin gibi soytarının arkasında olmaz. Sen soytarısın. Sen onun bunun çocuğuna, insanlara belda aşağıya vuran, çoluğuna çocuğuna dil uzatacak kadar şerefsizce hareket eden bir adamsın. Hangi hükümet arkasında olabilir? Kim o? Birisi çıksın, bugün muhattap istiyorum karşımda. O bizim hükümetimiz senin arkanda olamaz. Sen bir soytarısın' dedi.

Ben seninle uğraşacağım oğlum!

Ünlü sanatçı Seda Sayan, Erol Köse'nin 'hükümet' ile ilgilini söylediklerine sert tepkiler verdikten sonra da eleştirilerine devam etti.

'Ben seninle uğraşacağım oğlum' diyen Sayan, 'Senin o sahip çıkamadığın kızın ve karınla ilgili sana öğreteceğim. Öğreneceksin. Benden önce bunu yapacak çok insan vardı ama bana düştü. Benim zaten böyle birşeyim vardır. Ellerimi açar derim ki; 'Benden bulmasın kurban olduğum yarabbim'. Çok kişiye de söyledim 'Bırakın, bulacak. Kör şeytanından bulacak' dedim' dedi.

Sen kimsin?

Programa katılan konukları da örnek gösterek Erol Köse'ye yüklenmeye devam eden Seda Sayan 'Sen kimsin? Burada iki kıymetli gazeteci var. Onların yazmadığını sen hangi vasıfla yazarsın. Senin gücün kim? Bu saatten sonra bana attığın iftira da önemli değil. Benim ne olduğumu herkes biliyor' dedi.


'SOYTARI'

Seda Sayan, yayından sonra emniyete gideceğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti; Tahrik dolu, twit'teki o şeyleri, sonra Salih Keçeci'nin dediği gibi bu çok delikanlıyım diye gezen özellikle yüzde 90'ı kadınlarla uğraşan bu soytarı varya; Erol Köse, ne diyor biliyor musunuz? 'Ben yazmamışım biri gelip yazmış' diyor. Tam da kendinden beklenecek bir şey. Neresiyle zoru var bilmiyorum. Onun bir yeriyle zoru var. Bir şeyi var adamın bir zoru var. Var çünkü kadınlarla uğraşıyor. Ben erkek olsam Seda Sayan'ı Hülya Avşar'ı, Hadise'yi, Gülben Ergen'i... Sen Gülben Ergen'den ne istiyorsun, terbiyesiz... Sen kendine bak... 3 çocuklu kadından ne istiyorsun?.... 
BU HABERLE İLİŞKİLİ... »
Köse´den yeni bombalar
Yapımcı Erol Köse Twitter'daki sayfasından Seda Sayan'ın öyle fotoğraf...
M.Ali ve Stelyo zaten Gay'dır
Ünlü yapımcı M. Ali Erbil, Seda Sayan ve menajerleri Stelyo Pipis ile ...
Ya ben de konuşursam
Seda Sayan Erol Köse kavgasına Nihat Doğan da dahil oldu. Doğan Twitte...
Cem Yılmaz'ın filminde oynarım
Televizyon programı yayından kaldırılan Seda Sayan katıldığı radyo pro...
Bu Adamı CIA Mi, İsrail Mi Tut
Mehmet Ali Erbil; Seda Sayan'ın saldırısına uğrayan Erol Köse için ko...
Erol Köse yine dayak yedi
Prodüktör Erol Köse'nin başı, sivri dili yüzünden dertten kurtulmuyor....
Erol Köse davalardan beraat et
Magazin dünyasının çok tartışılan konularından biri Erol Köse ve tweet...
2 milyon TL'lik aşk yuvası
Seda Sayan, Bodrum'daki eski evini 1 milyon TL'ye satıp yerine 2 milyo...
Seda Sayan'ın konserinde olay
Manisa 468. Uluslararası Mesir Festivali kapsamında Manisa'da sahne ...
On zaman Erol´da benim o
Twitter'da yazdıklarıyla birçok sanatçının tepkisini çeken Erol Köse, ...


Son Haberler    Hızlı, Anlaşılır Magazin Haberleri Sitesi