Sevişme sahneleri basına nasıl sızdı ?

20 Ocak, 2007, Cumartesi 17:44

Anna Babkova'nın Kenan İmirzalıoğlu ile cesur sevişme sahneleri basına nasıl sızdı ? 'Son Osmanlı Yandım Ali' filminin kadrosu Anna Babkova krizi yaşıyor. Ukraynalı güzelin, Kenan İmirzalıoğlu ile yer aldığı sevişme sahnelerini basına dağıtan kişi olduğu iddia edildi. Özellikle filmin başrol oyuncusu Cansu Dere'nin, Babkova'ya karşı çok mesafeli olduğu öğrenildi.

Sevişme görüntülerini basına Anna mı verdi?

1918'de İstanbul'un işgali sırasında donanmadan terhis edilen bahriye çavuşu Yandım Ali'nin, Atatürk'le yolunun kesişmesiyle başlayan Kurtuluş Savaşı macerasını konu alan 'Son Osmanlı Yandım Ali' filmi, bugün vizyona giriyor. Film, konu ve kadrosu kadar sette yaşanan gerginlik haberiyle de şu sıralar gündemde...

Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği, Kenan İmirzalıoğlu ile Cansu Dere'nin başrollerini paylaştıkları film, İmirzalıoğlu ile 2004 Ukrayna Güzeli Anna Babkova'nın sevişme sahneleriyle dikkat çekmişti. Aylardır gündemi meşgul eden bu sahneler, ekibin canını sıkmıştı. Çünkü görüntülerin film vizyona girmeden önce basında yer alması istenmiyordu. Fotoğrafları kimin basına verdiği ise meçhuldü.

Öte yandan olay bir başka sorunu da beraberinde getirdi. Babkova'nın, o cesur sahneyi savunmak adını yaptığı 'Film, doğal hayatı ve gerçekleri anlatıyor. Doğal hayatta da sevişmek var ve bunu göstermek gerekir. Kenan'la sevişme sahnelerinde hiç tereddüt etmedim. Çok estetik bir sahneydi. Kenan çok yakışıklı bir erkek. Ona hayran olduğumu söylemem yanlış olmaz. Çok güzel bir yüzü ve çok güzel bir vücudu var' açıklaması, Kenan İmirzalıoğlu ile yıllardır birlikte olduğu Zeynep Beşerler'in arasını açtı. Çift çekimler sürerken yollarını ayırdı.

Peşpeşe gelen bu tatsızlıklar üzerine çekim ekibi, filmin sır gibi saklanan sahnelerinin nasıl medyaya sızdığını araştırmaya başladı. Günlerce iz sürmelerine rağmen fotoğrafları kimin dağıttığına dair kesin bir delil bulunamadı. Fakat şüpheler tek bir kişi üzerinde yoğunlaştı; Anna Babkova... O sahnenin çekimleri sırasında Babkova'nın asistanının da sette olduğu ve fotoğrafları onun çektiği, ikilinin daha sonra bu fotoğrafları basına dağıttığı söyleniyor.

Bu iddia kanıtlanamasa da ekibin duruma çok sinirlendiği ve Anna Babkova'ya cephe aldığı konuşuluyor. Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu başta olmak üzere tüm oyuncuların olay sonrası Ukraynalı güzele mesafeli davranmaya başladığı, hatta Dere'nin bu duruma çok kızdığı, Babkova'yla hiçbir şekilde konuşmadığı iddia ediliyor. Dere'nin, filmin galasında Anna Babkova ile hiç konuşmaması ve yan yana gelmemesi de iddiaları güçlendiriyor.
 
BU HABERLE İLİŞKİLİ... »
Beren'e tazminat davası
Sevişme sahnelerinin basına sızdırılmasını gerekçe göstererek galaya g...
Yönetmene hakaret davası
'Mıhlıçay Aşıkları' filmindeki cüretkar sahneleri basına sızdırdığını ...
Yandım Ali Başlıyor
YÖNETMENLİĞİNİ MUSTAFA ŞEVKİ DOĞAN'IN ÜSTLENDİĞİ FİLMİN BAŞROLLERİNDE ...
Ev partisi basına sızdı
Doğumgününü Etiler'deki villasında verdiği partiyle kutlayan M.Ali Yıl...
'Sevişgen bir tipim var'
Avrupalı filminde Sema Öztürk ile sevişme sahneleri olay olan Cem Davr...
Basına inanma
Öner Erkan, Ödül törenine üzerinde Fransızca, 'basına inanma' yazılı t...
Benim seçmediğim bir kare bası
Nelson 2008 koleksiyonu için verdiği üstsüz pozla basına yansıyan E...
Şimşekler ne zaman çarptı
Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin aşkı 'Son Osmanlı Yandım Ali'nin'...
Sevişme sahneleri için ne dedi
Ezel dizisinin Bahar'ı Sedef Avcı'nın son filminde sevişme sahnesi var...
Sevişme sahneleri internete dü
Vildan Atasever'in 'İki Genç Kız' filmindeki beyazperdeye yansımayan s...


Son Haberler    Hızlı, Anlaşılır Magazin Haberleri Sitesi