Ünlüler kaç numara ayakkabı giyiyor ?

22 Mart, 2008, Cumartesi 13:05

Ünlülerle ilgili hemen hemen bütün ayrıntıları biliyorsunuz. Nerede doğdukları, kaç kez evlendikleri, nasıl beslendikleri... Peki ya kaç numara ayakkabı giydiklerini biliyor musunuz? İşte cevabı...

Tuğba Özay: Yaşadığı sıkıntılı dönemi şu günlerde dinlenerek atlatmaya çalışan ünlü manken, vücuduyla barışık bir kız. 42 numara ayakkabı giydiğini gizlemeyen ve bu konuda kendisiyle dalga geçen Özay, 'Bu boya bu ayak... Ayaklarım küçük olsaydı, anormal bir görüntüm olurdu. Ben halimden memnunum. Ayaklarımı çok seviyorum' diyor.

Ata Demirer: Ünlü komedyen, en az kilosu kadar büyük ayaklarından da şikayetçi. Ata Demirer'in ayakkabı numarası 46. Koca ayakları yüzünden sanatçı, kendine özel ayakkabılar yaptırıyor.

Güzide Duran: Türkiye'nin en uzun bacaklı mankeni olan Duran, 42 numara ayakkabı giyiyor. Mağazalarda 42 numara kadın ayakkabısı çeşidi çok fazla olmadığı için ancak özel ü r e t i m ayakkabı giyebilen ünlü manken, defilelerde de zor ayakkabı bulabiliyor.

Asuman Krause: Ünlü mankenin ayakları 41.5 numara... Krause bakın bu konuda ne söylüyor; 'Herhalde anne karnında fazla durmuşum ki bu kadar büyük olmuşlar. Manken olmadan önce bunu sorun ederdim ama şimdi ayaklarımın büyük olmasından şikayetçi değilim. Tek sorun istediğim ayakkabıyı bulamamak.'

Çağla Şıkel: Başarılı manken 41 numara ayaklarıyla, kendisine uygun ayakkabı bulmakta zorluk çeken ünlüler arasında yer alıyor. Spor model ayakkabılar bulabilen Şıkel, topuklu ayakkabılarını da yurtdışından satın alıyor.

Deniz Akkaya: 1 metre 78 santim boyundaki ünlü manken 40 numara ayakkabı giyiyor. Ayaklarını güzel bulduğunu ve onlarla barışık olduğunu söyleyen Deniz Akaya, ayakkabı alışverişlerini yıllardır yurtdışından yapıyor.

Bülent Ersoy: Elbiseleri kadar ayakkabılarına da büyük önem verdiği bilinen Bülent Ersoy 44 numara ayakkabı giyiyor. Her yaz ve kış sezonu öncesi Avrupa'nın moda merkezlerinden Milano'ya ya da Paris'e giden Ersoy, gardırobunu yenilerken oradaki dünyaca ünlü mağazalardan ayakkabı alışverişi de yapıyor ve en az 10 çift yeni ayakkabı ve çizmeyle yurda dönüyor.

Kenan İmirzalıoğlu: Ünlü oyuncu 1.90 santim boyuyla genç kızların çok beğendiği bir fiziğe sahip. Ancak İmirzalıoğlu'nun ayakları da boyuyla orantılı olarak fazlasıyla büyük. 46 numara ayakkabı giyen genç oyuncu, ayakkabılarını ya özel imal ettiriyor ya da gittiği seyahatlerde beğenip satın alıyor. 
BU HABERLE İLİŞKİLİ... »
Kavga edip duruyorlar
Gülben Ergen, fotoğraf çekimlerinde fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nı delirt...
Ayaklarından çok çekti
47 numara ayakkabı giyen Kenan İmirzalıoğlu, ayakkabılarını yurtdışınd...
12 ayakkabıya 12 bin Dolar
Nurgül Yeşilçay, önceki gün Nişantaşı'nda bir düzine ayakkabı aldı... ...
Ayakkabı satamıyormuş
'Canım Ailem' dizisinin 'Aliço'su Ozan Güven, ekonomik krizden etkilen...
Türk kadınları bir erkekte ne
Kadınlar erkeklerde kısa saç, uzun kollu beyaz gömlek görmek istiyorla...
Ayakkabı kavgası
Ayakkabı denerken kavgaya tutuşan şarkıcı hakkında 3.5 yıl hapis sitem...
12 bin $'ılık ayakkabı aldı
Dost başa, düşman ayağa bakarmış! Nurgül Yeşilçay, önceki gün ayağına ...
Ajda ayakkabıya servet ödedi
Pekkan, 15 bin lira ödeyerek 12 çift antikanserojen ve antialerjik aya...
Güzeller ayakkabı tanıttı
Oyuncu güzeller Bağdat Caddesi'nde bir kadın ayakkabı mağazasının açıl...
Yalnızım mutluyum
İzmir'de 33. Ayakkabı Fuarı birbirinden ünlü firmalar ve üreticileri ...


Son Haberler    Hızlı, Anlaşılır Magazin Haberleri Sitesi