Ünlülerin Twitter gafları

05 Mayıs, 2010, Çarşamba 16:44

İşte, ünlülerin sanal dünyadaki gafları…

Attıkları her adıma dikkat eden ünlüler; sanal dünya söz konusu olduğunda, kontrolü elden bırakıp bu dünyanın tadını çıkarmaya çalışıyor.

EVA LONGORIA
'Desperate Housewifes' dizisinin seksi yıldızlarından Eva Longoria, twitter'a adımını atar atmaz gaf yapanlardan... Geçtiğimiz aylarda twitter'a üye olan, ilk mesajında herkese selam eden ve ardından basketbolcu kocası Tony Parker'ın twitter adresini paylaşan Longoria; adresin bir harfini yanlış yazınca Titanium Porn Network'ün twitter adresini vermiş oldu. Böylece, kendisini takip eden 87 bin kişiyi, yaptığı bir gafla şaşırttı ve de gülümsetti. Ancak seksi oyuncu, hatasını hemen fark etti ve hem hayranlarından özür diledi hem de adresi düzeltti.

ARNOLD SCHWARZENEGGER
Arnold Schwarzenegger, geçtiğimiz yaz, yöneticisi olduğu eyaletin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı sürecinde halka ulaşmak ve onları sakinleştirmek için twitter'ı kullandı. Yüklediği videolarda güler yüzü ve sakin tavırlarıyla ilgi çeken ünlü aktör; bir videosunda kendisine gelen mektupları kasap bıçağıyla açmaya çalışınca tepki çekti. İzleyiciler, Schwarzenegger'in öyle bir bıçağı hangi amaçla ofisinde bulundurduğunu merak ediyordu. Basın sözcüsüyse, bıçağın hediye olduğunu ve bu yüzden ofiste saklandığını belirtti.

ASHTON KUTCHER
Eşi Demi Moore ile birlikte bol bol tweet'leyen ünlü oyuncu, sanal dünyada rahat durmamanın bedellerini ödüyor. Mesajlarında sık sık eşi Moore'a olan hayranlığını dile getiren Ashton Kutcher, geçtiğimiz aylarda durumu daha da ileriye götürdü ve eşinin bir bikinili fotoğrafını twitter'da paylaştı. Bu fotoğraf hayranlarının çok hoşuna gitse de, Moore'un pek hoşuna gitmedi ve ünlü yıldız, kocasını bu tip konularda daha dikkatli olması için uyardı.

BAŞAK SAYAN
Oyuncu Başak Sayan ve gazeteci Ahu Şentürk arasındaki söz polemiği, kötü şekilde bitti. Ahmet Hakan'la yaşadığı ilişkinin Şentürk nedeniyle bittiğini öne süren Sayan, twitter üzerinden nefretini kusmaya başladı. Şentürk'ün yazılanlara cevap vermesiyle, gerginlik daha da arttı. Son olarak Sayan, twitter'da başlayan öfkesini cep mesajlarına da taşıdı. Sayan'ın, 'Bir daha benim adımı ağzına almayacaksın; seni gebertirim. Twitter'da aptal aptal şeyler yazmayı kes yoksa yediririm o bilgisayarı sana; yalancı pislik. Sen nereye uygunsun, koca gövden ve o krater suratınla? Seni bulduğum yerde çok fena döveceğim' şeklindeki cep mesajı, olayın yargıya taşınmasına yetti de arttı.

LINDSAY LOHAN
Hollywood'un yaramaz kızlarından Lindsay Lohan, bir süreliğine DJ Samantha Ronson ile beraberdi. Ancak Ronson'ın Lohan'ı aldattığının duyulmasıyla, ilişkileri sona erdi. Ayrılığın acısını üzerinden atamayan Lohan, kendini tutamadı ve twitter'a, Ramson'a hitaben; 'Kalbimi çok kırdın, artık yoluna gidebilirsin. Ama bil ki, ben seni çok sevdim' şeklinde bir mesaj yazdı. Fakat bunun bir gaf ya da zayıflık belirtisi olduğunu düşünmüş olsa gerek ki, mesajı yazmasıyla silmesi bir oldu.

MAZHAR ALANSON
Ünlü sanatçının, Siirt'te sekiz çocuğun, iki bebeğe tecavüz ettiği olayla ilgili olarak twitter sayfasına yazdıkları çok konuşuldu. '23 Nisan şenlikleri Siirt'te yapılsın', 'Siirt'e giderseniz ve yere para düşürürseniz, sakın eğilip de almayın; giden mal olsun, yeter ki cana zarar gelmesin' şeklindeki tweet'leriyle ortamı gerdi. Yaptığı gafın farkına varan Alanson, sözlerinin yanlış anlaşıldığını, aslında bir çeşit kara mizah yaptığını ifade etti. 
BU HABERLE İLİŞKİLİ... »
Ünlülerin Twitter günlüğü
Ünlü isimlerin Twitter'a yazdığı değişik mesajlar.. İşte Türkiye'nin ...
İddiaları yalanladılar
Emine Çelik'in 'Eşim beni terk edip Seda Sayan'la yaşamaya başladı' id...
Twitter'larını kapattılar
Lady Gaga ve Justin Timberlake gibi ünlüler twitter ve facebook hesapl...
Ata 'ya Twitter'dan teselli
Sevgilisinden ayrılan Ata Demirer'e Twitter'daki dostlarından teselli ...
Twitter atışmaları
Galatasaraylı Sabri ile komedyen Şahan Gökbakar arasında ilginç diyalo...
Twitter aleyküm
Ünlü komedyen Twitter'dan herkese laf attı... Hasılat rekorları kıran...
Galada Twitter çılgınlığı
Tiyatro İstanbul'un 'Çılgın Ruh' oyunun galası önceki gün gerçekleştir...
Ünlüler Twitter'ı terk mi ediy
Şarkıcı John Mayer'ın da twitter hesabını kapatmasının ardından tartış...
Tatlıses'ten Rabia pozu
Türkücü İbrahim Tatlıses, Mısır'daki direnişin sembolü olan 'R4BİA' iş...
Twitter'de dokundurdu
Cem Yılmaz'ın 'twitter'daki yazışmaları internette özlü sözler şeklind...


Son Haberler    Hızlı, Anlaşılır Magazin Haberleri Sitesi